Informácie o prudukte:
Kategória: Detské vozidlá
Dodavateľ:4HOME
Cena:75.99 €
Milly Mally Detské odrážadlobicykel s brzdou Young multicolor, 89 x 57 cm 3,5 (70%) 25 x hodnotené

Kúpte svojim deťom toto farebné odrážadlo s brzdou, ktoré je skvelou prípravou pre budúcu jazdu na bicykli. Má nastaviteľnú výšku sedadla a dve možnosti nastavenia rámu, nižšia a vyššia pozícia. Protišmykové rukoväte zaistia bezpečnosť, mäkké sedadlo pohodlie pri jazde. Kolesá sú nafukovacie. Odrážadlo má zvonček. Technické parametre: dĺžka od zadného k prednému koliesku - 89 cm dĺžka od riadidiel k sedadlu - 28 cm dĺžka rámu - 56 cm riadidlá - výška 57 cm, šírka 44 cm výška sedadla (rám v nižšej pozícii) - 38 - 43 cm výška sedadla (rám v vyššiej pozícii) - 43 - 46 cm


 • Baby Pyramída s kačičkou
  Baby Pyramída s kačičkou

  Pestrofarebná pyramída s kačičkou je perfektnou hračkou pre tých najmenších. Päť rôzne farebných krúžkov možno skladať na seba. Rozvíja vizuálnu stimuláciu, motorické zručnosti a koordináciu rúk. Vhodné pre..

  5.49 €
 • Clementoni Guličkové dráha Akcia a reakcia - štartovacia sada, 50 dielikov
  Clementoni Guličkové dráha Akcia a reakcia - štartovacia sada, 50 dielikov

  S touto sadou sa objavovanie princípov fyziky stáva jednoduché a zábavné. Vytvárajte dráhy s lopingovou slučkou, kedy bude guľôčka vzdorovať gravitácii a zvyšovať svoju rýchlosť, kladkou a ďalšími prekážkami. Nebojte sa využiť aj knihy alebo pastelky a vytvoriť ešte dômyselnejšie kompozície. Postupom času sa deti naučia vytvárať ťažšie a zábavnejšie dráhy. Ilustrovaný..

  24.49 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt