Informácie o prudukte:
Kategória: Starostlivosť o dieťa
Dodavateľ:4HOME
Cena:21.99 €
New Baby Rukávník 2v1 s kožušinkou red 3 (60%) 30 x hodnotené

Praktický doplnok na kočík, ktorý ochráni vaše ruky pred chladom, vlhkom a vetrom pri prechádzkach. Každá ruka je v samostatnej rukavici, ktoré sú spoločne spojené vrchnou časťou a ozdobené kožušinkou. Jednoduché pripevnenie na kočík pomocou cvočkov.Nie je vhodný pre golfové kočíky.Rozmery rukávnika na rukoväti kočíka 44 x 26 cm.Zloženie - vonkajší materiál 66 % akryl, 17 % polyester, 17 % modakryl, vnútorný zateplený materiál 100% polyester.


 • New Baby Rukávnik na kočík s kožušinkou, béžová
  New Baby Rukávnik na kočík s kožušinkou, béžová

  Praktický doplnok na kočík, ktorý ochráni vaše ruky pred chladom, vlhkom a vetrom pri prechádzkach. Každá ruka je v samostatnej rukavici, ktoré sú spoločne spojené vrchnou časťou a ozdobené kožušinkou. Jednoduché pripevnenie na kočík pomocou cvočkov. Nie je vhodný pre golfové kočíky.Rozmery rukávnika na rukoväti kočíka 44 x 26 cm.Zloženie - vonkajší materiál 66 % akryl, 17..

  21.99 €
 • New Baby Fleecový rukávnik na kočík, čierna - sivá
  New Baby Fleecový rukávnik na kočík, čierna - sivá

  Praktický doplnok na kočík, ktorý ochráni vaše ruky pred chladom, vlhkom a vetrom pri prechádzkach. Vrchný materiál je vyrobený z polyesteru, vnútorný z hrejivého fleece. Jednoduché pripevnenie na..

  11.99 €
 • Twistshake Prebaľovacia taška 15 l, čierna
  Twistshake Prebaľovacia taška 15 l, čierna

  Praktická a štýlová prebaľovacia taška ako stvorená na zavesenie na kočík, môžete ju nosiť aj cez rameno alebo v ruke. Ponúka priehradky otvorené aj so zipsom pre ľahké i pohodlné uloženie plienok, dojčenských fliaš a občerstvenia. Navyše má dva izolované obaly na dojčenské fľaše a jedlo aj podložku na prebalenie bábätka. Taška je vodeodolná. Oceľový rám dobre drží tašku..

  82.49 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt