Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Orion
Cena:8.99 €
Orion Orion Dóza plechbambus 14x14x16,5 cm MAZLÍČCI 4,5 (90%) 30 x hodnotené

Dizajnová hranatá plechová dóza na uloženie kŕmenia pre vašich miláčikov, často dodávaného v nevzhľadných obaloch alebo kupovaného na váhu. Či už do nej vložíte granule pre psíkov, mačičky, zmes a zrná pre vtáky alebo milované morčiatko, obsah bude chránený pred svetlom a vďaka bambusovému viečku so silikónovým tesnením nedôjde k jeho zvlhnutiu. Možno do nej samozrejme ukladať aj obľúbené maškrty alebo sušienky.


 • LOCKnLOCK Dóza na sypké potraviny, 750 ml
  LOCKnLOCK Dóza na sypké potraviny, 750 ml

  Dóza má moderný dizajn a je praktická na uchovávanie sypkých potravín v kuchyni - napríklad múky, ryže, cukru, kávy a pod. Potraviny v nej vydržia dlhšie čerstvé vďaka tesniacemu viečku, ktoré sa dá otvárať na oboch stranách. V širšej časti môžete..

  3.99 €
 • Orion Ošatka rattan oválna HOME MADE, 32 x 15 x 9 cm
  Orion Ošatka rattan oválna HOME MADE, 32 x 15 x 9 cm

  Oválna ošatka na prípravu domáceho chleba vám pomôže pripraviť dokonalé čerstvé domáce pečivo. Využijete ju na kysnutie cesta, uskladnenie chleba, servírovanie pečiva aj ako dekoráciu. Tvar a štruktúra ošatky sa odtlačia do cesta a vytvoria tak klasický vzhľad bochníka. Materiál: prírodný pedig. Ošatky sa..

  12.99 €
 • Orion Box UH multi obdĺžnik nízky 25 l
  Orion Box UH multi obdĺžnik nízky 25 l

  Poznáte to, vecí pribúda a každý úložný priestor je vítaný s otvorenou náručou. Čo tak šikovný úložný box s vekom na dva pevné klipy, ktorý vám poslúži na usporiadanie rôznych vecí vo vašej domácnosti. Boxík sa budú hodiť trebárs aj do špajze, kde môže uchovávať napríkad korenie a drobné veci, ktoré majú vo zvyku rozbehnt sa po celej poličke a vytvoriť tak pekný chaos.Nielenže navýšite úložné priestory, ale veci..

  12.99 €
 • Lamart LT6008 dóza obdĺžnik Clip 830ml
  Lamart LT6008 dóza obdĺžnik Clip 830ml

  Praktická a spoľahlivá dóza pre skladovanie a prenášanie potravín. Vyrobená z odolného plastu s kvalitným silikónovým tesnením viečka - vzduchotesné a vodotesné. Potraviny zostávajú dlhšie čerstvé, udržujú si svoju arómu, pri manipulácii nevytekajú. Vhodné do chladničky,..

  4.99 €
 • Banquet Culinaria Termohrniec Home 2,5 l
  Banquet Culinaria Termohrniec Home 2,5 l

  Termohrniec Banquet Culinaria s dekorom HOME, ktorého vnútro tvorí nehrdzavejúca vložka, výplň medzi stenami je z PUR peny pre zachovanie vynikajúcej izolácie pri skladovaní či prenášaní potravín.Termohrnec ocenia hlavne kuchári a..

  14.99 €
 • Altom Plechová dóza okrúhla Charlotta, biela
  Altom Plechová dóza okrúhla Charlotta, biela

  Túto dózu značky Altom rozhodne nebudete musieť schovávať v kredenci, ba naopak – určite si zaslúži byť na očiach! Plechová dóza má pekný dizajn romantických kvetín, ktorý ladí oku, ale zároveň má svoju funkčnú podstatu. Môžete ju však aj vystaviť a použiť ako vkusnú jarnú dekoráciu.Dóza chráni sypké produkty pred vlhkosťou a nečistotami a pomáha lepšie usporiadať priestor v kuchyni. Vďaka špeciálnej metóde lakovania má plechovka..

  4.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt