Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:4HOME
Cena:46.99 €
Plastový zahradný úložný box, 270 l Duramax IFOFCB002 3 (60%) 26 x hodnotené

Tento box je určený pre uloženie záhradných potrieb a doplnkov, ako sú polstry a vankúše pre záhradný nábytok, grilovacie a záhradné potreby alebo hračky. Uložený obsah je chránený pred dažďom. Vnútorný priestor boxu je odvetrávaný. Je ľahko zostaviteľný bez nutnosti používať akékoľvek náradie, všetky spoje sú riešené ako "zaklikávacie". Vďaka vstavaným kolieskam a bočným držadlám sa s ním ľahko manipuluje.Na boxu je možné sedieť, maximálne zaťaženie veka 190 kg.


 • Orion Box UH multi obdĺžnik kolieska 80 l
  Orion Box UH multi obdĺžnik kolieska 80 l

  Box úložný vysoký s kolieskami je vhodný pre upratovanie lôžkovín, hračiek. Vďaka jeho mobilite ho ľahko..

  25.99 €
 • Úložný box s vekom, 24 l
  Úložný box s vekom, 24 l

  Úložný box s vekom s objemom 24 l je ideálnym a praktickým pomocníkom do každej domácnosti. Svoje uplatnenie nájde doma, na chalupe alebo chate. Transparentný box vám pomôže udržať prehľad a poriadok. Vďaka praktickému veku ochránite uložené veci pred prachom a zabránite vysypaniu obsahu..

  10.99 €
 • Bednička drevo dekorácia A NATURAL 31x21x14 cm
  Bednička drevo dekorácia A NATURAL 31x21x14 cm

  Dekorácia/bednička schová veci dennej potreby i rôzne poklady a bude skvelou dizajnovou záležitosťou v akejkoľvek miestnosti..

  10.99 €
 • KIS Bi Box S - bíly 11l 008452WHWHTR
  KIS Bi Box S - bíly 11l 008452WHWHTR

  Unikátny koncept farebného plastu zvyšuje jeho atraktivitu. Plastové boxy a organizéry sa hodia ako do dielne, tak i ďalších priestorov, kde potrebujete ukladať náradie, nástroje a materiál pre domáce a hobby použitie. Výhodou úložného boxu KIS je transparentnosť, kedy vidíte obsah vo vnútri boxu, bez nutnosti jeho otvorenia. V prípade potreby je možné viac boxov stohovať na seba a šetriť tým miesto. Jednoducho sa prenáša vďaka postranným držadlám. Dodávaný spolu..

  8.99 €
 • Tontarelli STOCKBOX s víkem, kolečka, 28 l, transparentníkrémová
  Tontarelli STOCKBOX s víkem, kolečka, 28 l, transparentníkrémová

  Úložný box s vekom Stockbox s objemom 28 l značky Tontarelli je ideálnym a praktickým pomocníkom do každej domácnosti. Svoje uplatnenie nájde doma, na chalupe alebo chate. Transparentný box Stockbox vám pomôže udržať prehľad a poriadok. Vďaka praktickému farebnému veku ochránite uložené veci pred prachom a zabránite..

  13.99 €
 • Compactor Skladací úložný box pre police a knižnice, 31 x 31 x 31 cm, červená
  Compactor Skladací úložný box pre police a knižnice, 31 x 31 x 31 cm, červená

  Textilný úložný box Compactor má praktické rozmery 31 x 31 x 31 cm. Je vyrobený z pevnej textílie v červenej farbe. Box je skladací, teda ak ho nebudete používať, ľahko ho niekde uložíte. Ideálny do detskej izby na hračky, ale uplatnenie nájde napríklad aj v šatni, na uloženie nepoužívanej obuvi. Textilný úložný box Compactor je vyrobený z odolnej textílie a pre jednoduchú manipuláciu je vybavený uchom. Pohodlne do neho uložíte napríklad detské hračky, školské potreby alebo napríklad knihy. Môže byť samozrejme ale aj súčasťou vašej šatne a potom by asi obsahoval..

  7.49 €
 • Compactor Extra pevný obal na kabáty a dlhé šaty OXFORD, 60 x 135 cm
  Compactor Extra pevný obal na kabáty a dlhé šaty OXFORD, 60 x 135 cm

  Ochranné puzdro na šaty Compactor je vyrobené z pevnej látky (polyester + bavlna), ktorá je ľahká a šetrná k vášmu oblečeniu. Oblečenie dokonale chráni proti nepriaznivým vonkajším vplyvom. Predovšetkým proti vlhkosti, hmyzu a oderu oblečenia - jednotlivé kusy oblečenia od seba bezpečne oddelia. Obal je pevne uzatvárateľný na zips. V hornej časti je otvor, ktorý je dostatočne veľký na prestrčenie jedného alebo viacerých vešiakov a zavesenie oblečenia do skrine. Z prednej strany je potom praktické okienko z priehľadného plastu,..

  15.99 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt