Informácie o prudukte:
Kategória: Sedacie súpravy
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:799.90 €
Rohová sedacia súprava Kasper svetlo šedá vintage látka ľavý roh 3 (60%) 29 x hodnotené

Moderná rohová sedacia súprava v ideálnych rozmeroch, výborne zapadne do moderného priestoru obývačky. Očalúnená príjemne mäkkou látkou vo vintage optike v odtieni svetlo šedá. Rohová sedačka s ľavým otomanom ponúka funkciu polohovania chrbtových opierok, vďaka ktorým si prispôsobíte komfort podľa potreby. Do úložného priestoru, môžete uschovať napríklad sezónne veci a rozkladaciu funkciu pre príležitostné spanie ocení aj vaša návšteva.


 • Rohová sedacia súprava Mallorca biela ekokoža sivá látka
  Rohová sedacia súprava Mallorca biela ekokoža sivá látka

  Trendová rohová sedacia súprava s možnosťou umiestnenia otomanu na pravú alebo ľavú stranu. Kombinácia bielej ekokože a šedej látky zvýrazňuje zaoblené tvary sedadla aj bočné opierky rúk. Rozkladacia funkcia na lôžko poslúži pre príležitostné..

  699.90 €
 • Rohová sedacia súprava Harry mentolová látka
  Rohová sedacia súprava Harry mentolová látka

  Doprajte si pohodlie, kvalitu i trendový štýl zároveň. Rohová sedacia súprava s komfortným vypolstrováním zaujme dekoratívnym prešitím sedadla i vankúšov. Univerzálny otoman možné umiestniť vpravo alebo vľavo a prispôsobiť si tak sedačku priestorovým možnostiam. Vrátane rozkladacej funkcie aj úložného priestoru pod otomanom...

  1299.90 €
 • Rohová sedací souprava Chivas 2B hnedá vintage látka ľavý roh
  Rohová sedací souprava Chivas 2B hnedá vintage látka ľavý roh

  Komfortná a priestranná rohová sedacia súprava s veľkými opornými vankúšmi s funkciou rozkladu na lôžko i úložným priestorom. Potiahnutá do unikátnej látky s vintage optikou obrúsenej kože, ktorá bude skvele..

  879.90 €
 • Rohová sedacia súprava Livorno šedá tkanina
  Rohová sedacia súprava Livorno šedá tkanina

  Elegantná rohová sedacia súprava si Vás získa pre komfortne mäkké sedenie aj praktickosť - očalúnenie príjemnou tkaninou vo farbe šedá, súčasťou je rozkladacia funkcia na lôžko, úložný priestor i vrecká pre ukladanie časopisov. Ideálnymi rozmery s univerzálnym..

  549.90 €
 • Rohová sedacia súprava Livia krémová hnedá tkanina pravý roh
  Rohová sedacia súprava Livia krémová hnedá tkanina pravý roh

  Priamočiare línie a zaujímavo skosené tvary podrúčiek dávajú tejto sedačke moderný charakter. Variant rohovej sedacej súpravy s otomanom vpravo v kombinácii..

  679.90 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt