Informácie o prudukte:
Kategória: Sedacie súpravy
Dodavateľ:ASKO - NÁBYTOK
Cena:849.90 €
Rohová sedacia súprava Kevin hnedá látka pravý roh 3,5 (70%) 25 x hodnotené

Rohová sedacia súprava Kevin je ideálna aj do malého priestoru. Aj napriek svojej veľkosti ponúka plnohodnotný komfort, úložný priestor aj praktickú funkciu rozkladu na veľmi priestranné lôžko pre dve dospelé osoby pre trvalé spanie. Očalúnenie čokoládovo hnedou látkou.


 • Rohová sedacia súprava Brico sivo hnedá látka pravý roh
  Rohová sedacia súprava Brico sivo hnedá látka pravý roh

  Moderná rohová sedacia súprava elegantných tvarov ponúkne komfort bez kompromisu aj v menšej obývacej izbe. Vysoké operadlo, nastaviteľné chrbtové opierky, úložný priestor aj funkcia rozkladu Vám spríjemní každodennú pohodu. Potiahnutá..

  949.90 €
 • Rohová sedacia súprava Speedway žltá látka ľavý roh
  Rohová sedacia súprava Speedway žltá látka ľavý roh

  Nechajte sa inšpirovať zaujímavým dizajnom tvarov rohovej sedačky Speedway, ktorá v interiéri len tak nezovšednie. Očalúnená látkou v odtieni horčicovo žltá a s ľavým otomanom. Oceníte komfortne mäkké sedadlo aj polohovateľné chrbtové opierky - ľahko si tak môžete prispôsobiť štýl sedenia, podľa Vašej..

  1199.90 €
 • Rohová sedacia súprava Brico sivo hnedá látka ľavý roh
  Rohová sedacia súprava Brico sivo hnedá látka ľavý roh

  Moderná rohová sedacia súprava elegantných tvarov ponúkne komfort bez kompromisu aj v menšej obývacej izbe. Vysoké operadlo, nastaviteľné chrbtové opierky, úložný priestor aj funkcia rozkladu Vám spríjemní každodennú pohodu. Potiahnutá..

  949.90 €
 • Rohová sedacia súprava Viera ružová látka ľavý roh
  Rohová sedacia súprava Viera ružová látka ľavý roh

  Atraktívna rohová sedacia súprava s otomanom vľavo a polohovateľnými chrbtovými opierkami. Očalúnenie príjemne mäkkou látkou vo farbe ružová. Zaujme moderným dizajnom zaoblených tvarov a poteší kvalitným vypolstrováním pre Váš každodenný komfort. Sedačka je navyše vybavená funkciou rozkladu pre príležitostné spanie i praktickým úložným..

  849.90 €
 • Rohová sedacia súprava Bernett antracitová ekokoža sivá tkanina ľavý roh
  Rohová sedacia súprava Bernett antracitová ekokoža sivá tkanina ľavý roh

  Rohová sedacia súprava so zaoblenou podrúčkou, ľavým otomanom, rozkladacou funkciou a úložným priestorom. Očalúnená kombináciou antracitová..

  599.90 €
 • Rohová sedacia súprava Bernett antracitová ekokoža sivá látka pravý roh
  Rohová sedacia súprava Bernett antracitová ekokoža sivá látka pravý roh

  Rohová sedacia súprava so zaoblenou podrúčkou, pravým otomanom, rozkladacou funkciou a úložným priestorom. Očalúnenie kombináciou antracitová..

  599.90 €
 • Rohová sedacia súprava Bernett biela ekokoža  sivá látka pravý roh
  Rohová sedacia súprava Bernett biela ekokoža sivá látka pravý roh

  Rohová sedacia súprava so zaoblenou podrúčkou, pravým otomanom, rozkladacia funkcia s úložným priestorom. Očalúnenie kombináciou biela..

  599.90 €
 • Rohová sedacia súprava Kasper svetlo šedá vintage látka ľavý roh
  Rohová sedacia súprava Kasper svetlo šedá vintage látka ľavý roh

  Moderná rohová sedacia súprava v ideálnych rozmeroch, výborne zapadne do moderného priestoru obývačky. Očalúnená príjemne mäkkou látkou vo vintage optike v odtieni svetlo šedá. Rohová sedačka s ľavým otomanom ponúka funkciu polohovania chrbtových opierok, vďaka ktorým si prispôsobíte komfort podľa potreby. Do úložného priestoru, môžete uschovať napríklad sezónne veci a..

  799.90 €
 • Rohová sedacia súprava Mallorca biela ekokoža sivá látka
  Rohová sedacia súprava Mallorca biela ekokoža sivá látka

  Trendová rohová sedacia súprava s možnosťou umiestnenia otomanu na pravú alebo ľavú stranu. Kombinácia bielej ekokože a šedej látky zvýrazňuje zaoblené tvary sedadla aj bočné opierky rúk. Rozkladacia funkcia na lôžko poslúži pre príležitostné..

  699.90 €
 • Rohová sedacia súprava Harry mentolová látka
  Rohová sedacia súprava Harry mentolová látka

  Doprajte si pohodlie, kvalitu i trendový štýl zároveň. Rohová sedacia súprava s komfortným vypolstrováním zaujme dekoratívnym prešitím sedadla i vankúšov. Univerzálny otoman možné umiestniť vpravo alebo vľavo a prispôsobiť si tak sedačku priestorovým možnostiam. Vrátane rozkladacej funkcie aj úložného priestoru pod otomanom...

  1299.90 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt