Informácie o prudukte:
Kategória: Bytové doplnky a dekorácie
Dodavateľ:4HOME
Cena:5.49 €
Samolepiaca dekorácia Orchids, 30 x 30 cm 5 (100%) 32 x hodnotené

Milujete kvetiny a najmä orchidey? Táto krásna dekorácia plná sýtych farieb rozžiari a ozdobí každú miestnosť vášho domova. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa aplikuje, je ekologická, použitá fólia je bez ftalátov.


 • Samolepiaca dekorácia Minnie a Mickey, 30 x 30 cm
  Samolepiaca dekorácia Minnie a Mickey, 30 x 30 cm

  Zamilovaná dvojica Myška Minnie a Myšiak Mickey v záplave srdiečok. Krásna dekorácia pre malé slečny, ktorá im rozžiari ich dievčenskú izbičku. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne...

  6.49 €
 • Samolepiaca dekorácia XXL čierny rodinný strom
  Samolepiaca dekorácia XXL čierny rodinný strom

  Originálna samolepiaca dekorácia pre váš domov. Veľký strom dokonale skrášli každú farebnú stenu. Doplňte ho o fotrámečky s fotkami svojich blízkych a razom z neho máte rodinný strom, ktorý vám vždy pripomenie tie najkrajšie okamihy.Samolepka nie je určená iba na stenu, možno ju nalepiť tiež na hladké povrchy ako sú dvere, skrine, zrkadlá,..

  36.49 €
 • AG Art Samolepiaca dekorácia Macko Pú, 42,5 x 65 cm
  AG Art Samolepiaca dekorácia Macko Pú, 42,5 x 65 cm

  Preneste sa do podivuhodného Stokorcového lesa s Mackom Pú, Ijáčkom, Prasiatkom a Tigrom pomocou tejto samolepky. Stane sa krásnou ozdobou detskej izby. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne. Rýchlo a ľahko sa inštaluje, je..

  12.49 €
 • Samolepiaca dekorácia Futbalista čierny
  Samolepiaca dekorácia Futbalista čierny

  Samolepiace dekorácie krásne oživia každú detskú izbu. Samolepky nie sú určené len na stenu, ale možno ich lepiť tiež na hladké povrchy ako sú napríklad dvere, skrine, zrkadlá, chladničky či akýkoľvek iný hladký povrch. Uvedený rozmer v parametroch produktu uvádza orientačnú veľkosť nalepenej dekorácie podľa vzoru. Každý obrázok sa lepí samostatne.Téma motívu: We are the champions III., futbal, futbalista, lopta, balón, samolepku s prenosovou..

  14.49 €
 • Samolepiaca dekorácia Elsa, Anna a Olaf, 42,5 x 65 cm
  Samolepiaca dekorácia Elsa, Anna a Olaf, 42,5 x 65 cm

  Elsa a Anna, z rozprávky Ľadové kráľovstvo, v spoločnosti roztopašného Olafa ozdobia každú detskú izbičku. Krásna dekorácia pre malé princezné, ktorá im vytvorí ich vlastné kráľovstvo. Samolepka sa vyznačuje vysokou kvalitou tlačeného obrazu. Je ideálna pre výzdobu stien, nebledne...

  12.49 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt