Informácie o prudukte:
Kategória: Hračky
Dodavateľ:Small Foot
Cena:122.49 €
Small Foot Drevené chodítko Veľryba 4 (80%) 33 x hodnotené

Poďme na prieskum s veľrybou! Toto drevené chodítko v tvare veľryby pomôže deťom s prvými krokmi a zároveň ponúkne hračky na rozvoj motoriky. Chodítko sa drží štýlu morského sveta a jeho živočíchov.Na štyroch stranách chodítka nájdete hry ako vkladanie tvarov, otáčanie obrázkov či kresliacu tabuľku. Deti sa môžu naučiť počítať, určovať svetové strany alebo rozlišovať ročné obdobia. Chodítko má pogumované kolesá a je tak tiché a zároveň bezpečné. Chodítko je hore otvárateľné a dvierka obsahujú poistku proti privretiu prstov. Môžete doň teda uložiť všetky kocky. Nájdete tu aj brzdný systém, ktorý zabráni nehodám.Multifunkčná hračka podporuje hravosť a rozvoj motoriky.Rozmery balenia: 45,8 x 41 x 22 cm. Rozmery chodítka: 42 x 39 x 42 cm. Výška rukoväte: 41 cm.Materiál: drevo, guma, kov.


 • Woody Didaktické hodiny s počítaním, pr. 30,5 cm
  Woody Didaktické hodiny s počítaním, pr. 30,5 cm

  Táto skvelá pomôcka pomôže vašim deťom naučiť sa hodiny. K jednotlivým číslam sa navliekajú farebné krúžky a dieťa si tak ľahšie..

  16.99 €
 • Sylvanian families 5454 rodinné obytné vozidlo
  Sylvanian families 5454 rodinné obytné vozidlo

  Užite si varenie, grilovanie, jazdu na bicykli, rybárčenie a ďalšie zábavné aktivity v kempe s obytným vozom so siedmimi sedadlami. Môžu v ňom spať dve dospelé figúrky, dve baby figúrky, dvojčatá a bábätko. Sedadlá možno sklopením premeniť na posteľ. Kuchyňa schovaná pod palubnou doskou obsahuje panvicu, kukuricu a grilovanú rybu. Ulovte čerstvé ryby s rybárskym prútom a prineste ich vo vedre. Detský horský bicykel, detský bicykel a rybársky prút..

  31.99 €
 • Bruder CAT kolesový nakladač 1:16, 34 x 16 x 11 cm
  Bruder CAT kolesový nakladač 1:16, 34 x 16 x 11 cm

  Tento nakladač je vyrobený na báze originálneho modelu nakladača CATERPILLAR so všetkými detailmi. Model sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Je vyrobený z kvalitného plastu, určený na hranie v interiéri aj vonku. Je vybavený plne funkčným nakladacím ramenom so sklápacou a odnímateľnou prednou lyžicou. Vozidlu nechýbajú ani pevné..

  23.49 €
 • Akuku Hryzátko chladiace Sloník, modrá
  Akuku Hryzátko chladiace Sloník, modrá

  Praktické dojčenské chladiace hryzátko v tvare sloníka, uľaví pri prerezávaní prvých zúbkov. Je vyrobené z..

  3.99 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt