Informácie o prudukte:
Kategória: Príprava domácich potravín
Dodavateľ:Tescoma
Cena:41.90 €
Tescoma súprava na zaváranie TESCOMA DELLA CASA, s teplomerom 3,5 (70%) 31 x hodnotené

Vynikajúca na ľahké zaváranie a sterilizovanie pokrmov v pare, vhodná pre všetky kastróly a hrnce TESCOMA ø 24 cm a ostatný riad rovnakej veľkosti. Sklenená pokrievka je vybavená presným teplomerom na ľahkú kontrolu teploty a pohárov počas zavárania. Naparovacia podložka ochráni poháre pred vysokou teplotou dna riadu, univerzálny nástavec je vynikajúci na zaváranie vysokých pohárov a pohárov postavených na sebe. Návod na použitie je súčasťou balenia. 3 roky záruka.


 • Tescoma tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks
  Tescoma tvorítka na zmrzlinu BAMBINI, 6 ks

  Vynikajúce pre ovocné aj smotanové zmrzliny a drene, tvorítka možno z mrazničky odobrať  postupne. Vyrobené z prvotriedneho odolného..

  10.90 €
 • Tescoma tvorítka na zmrzlinové sendviče BAMBINI, 3 ks
  Tescoma tvorítka na zmrzlinové sendviče BAMBINI, 3 ks

  Vynikajúce na prípravu zmrzlinových sendvičov so sušienkami. Súprava obsahuje 3 tvorítka v tvare kvietku, srdiečka a kolieska. Vyrobené..

  8.80 €
 • Tescoma viečko na kvasenie TESCOMA DELLA CASA
  Tescoma viečko na kvasenie TESCOMA DELLA CASA

  Vynikajúce na ľahkú prípravu  domácej kyslej kapusty, kvasených uhoriek, nakladanej zeleniny, kimchi a pod., určené na použitie so zaváracími pohármi s klipsou DELLA CASA 5000, 1000, 800 a 600 ml. Vzduchotesné  viečko s ventilom uvoľňuje tlak vznikajúci počas kvasenia a do pohára nevpustí vzduch. Vyrobené z odolného plastu, silikónu a nehrdzavejúcej..

  9.29 €
 • Tescoma závažie na kvasenie TESCOMA DELLA CASA, 3ks
  Tescoma závažie na kvasenie TESCOMA DELLA CASA, 3ks

  Zaťaží strúhanú kapustu a pod. v Súprave na kvasenie DELLA CASA..

  18.90 €
 • Tescoma Delícia Strojček na prípravu cestovín
  Tescoma Delícia Strojček na prípravu cestovín

  Strojček na prípravu cestovín Delícia je vynikajúci pre jednoduchú prípravu čerstvých domácich cestovín typu tagliolini, fettuccine, lasagne a domácich polievkových rezancov. Medzi hladkými valcami strojčeka je možné ľahko a rýchlo pripraviť pláty cesta s potrebnou hrúbkou (napr. pre lasagne) a pretiahnutím pripravených plátov cesta medzi krájacím valcami ľahko vytvoriť tenké tagliolini, široké fettucine alebo polievkové rezance.Strojček na cestoviny je masívny a odolný, k pracovnej doske je pevne uchytený veľkou kovovou svorkou, vďaka ktorej je počas prípravy cestovín perfektne stabilný. Súčasťou výrobku je podrobný návod na použitie, vrátane receptov na domáce cestoviny a polievkové..

  49.99 €
 • TESCOMA lis na zdravé tyčinky DELLA CASA
  TESCOMA lis na zdravé tyčinky DELLA CASA

  Vynikajúce pre lisovanie a pečenie domácich tyčiniek z ovocia, orieškov, semienok, obilnín, medu a pod. Dodávané s praktickými vreckami pre zabalenie hotových tyčiniek. Vyrobené z odolného plastu a prvotriedneho žiaruvzdorného..

  22.99 €
 • Orion Strojček na cestoviny 131501
  Orion Strojček na cestoviny 131501

   Mechanický ručný strojček na rezance rozváľa cesto v 6 možných hrúbkach plátov na max. šírku 15 cm. Vyvaľkané cesto potom krája v rôznych..

  32.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt