Informácie o prudukte:
Kategória: Domácnosť
Dodavateľ:Tontarelli
Cena:7.99 €
Tontarelli Odpadkový kôš Carolina 6 l, zelená 5 (100%) 29 x hodnotené

Praktický odpadkový kôš Carolina 6 l od známeho výrobcu Tontarelli je praktickým a nevyhnutným doplnkom každej kúpeľne a menších miestností. Obsahuje vnútornú nádobu s úchytom pre ľahšie vynášanie odpadkov a čistenie. Má tiež nášľapný systém pre ľahšie otváranie.


 • Orion Kôš odp.UH výkl. 30l standard antracit
  Orion Kôš odp.UH výkl. 30l standard antracit

  Praktický kôš na odpadky, zaisťujúci čistotu v miestnosti, v ktorej sa bude používať. Dokonale sa hodí ako do kuchyne, kúpeľne, tak do kancelárie. Kôš je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Zásobník sa otvára ručne s pomocou výklopného veka...

  12.99 €
 • KELA Kela Gil Kozmetický kôš 5 l béžový KL-22351
  KELA Kela Gil Kozmetický kôš 5 l béžový KL-22351

  Malý, kompaktný a atraktívny. Odpadkový kôš s plastovou nádobou pre triedenie odpadu v kúpeľni. Kozmetický kôš v matnom kovovom prevedení pojme 5 l. Zatváranie veka vďaka systému Silent-Close, optimálna prevádzka vďaka protiskluzovému pedálu, vysoká stabilita vďaka pogumovaniuna..

  23.99 €
 • Rossignol Pedálový odpadkový kôš Sanelia 20 l, zlatá
  Rossignol Pedálový odpadkový kôš Sanelia 20 l, zlatá

  Dizajnový kôš SANELIA bude skvelým a praktickým doplnkom vo vašej domácnosti, ale napríklad aj vo firemných priestoroch, kanceláriách či na recepciách. Moderný kôš má objem 20 litrov. Konštrukcia koša je vyrobená z práškovo lakovanej ocele s faktorom proti UV žiareniu - ten zaručuje stálofarebnosť povrchu. Vo vnútri koša sa nachádza vyberateľná plastová nádoba s kovovou rukoväťou.Odpadkový kôš sa otvára jednoducho - zošliapnutím plastového protišmykového pedálu. Jemný mechanizmus zaisťuje tiché..

  94.99 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt