Informácie o prudukte:
Kategória: BabyDan
Dodavateľ:BabyDan
Cena:41.40 €
BABYDAN Cuddle Nest hniezdo pre bábätko baby pink 3,5 (70%) 23 x hodnotené

Hniezdo pre bábätko je všestranný a veľmi užitočný produkt novej generácie, ktorý obklopuje bábätko a zaisťuje tak jeho bezpečnosť. Nastaviteľná veľkosť umožňuje použitie od narodenia do cca 6 mesiacov. Môžete ho použiť ako zmenšenie lôžka, ako vložku proti úľakovému reflexu v prvých mesiacoch v kolíske, kočíku a detskej postieľke, rovnako ako bezpečnú základňu pre hru na podlahe alebo v ohrádke alebo ako bezpečné lôžko na cestovanie. Vyrobené z príjemnej bavlny, okraj je mäkučký a pohodlný. Matrac je odnímateľný, takže dieťa môže ležať pohodlne, kamkoľvek ho umiestnite. Dno je nepremokavé, z priedušného materiálu a zaistí, že vaše dieťa bude suché a v pohode. Použitý materiál má certifikát Öko-Tex Standard 100. Vlastnosti: Chráni pred prievanom Minimalizuje veľké medzery v postieľke či v kočíku Vďaka príjemnej bavlne a mäkkému okraju dáva dieťaťu pri odpočinku pocit pohodlia a bezpečia Nastaviteľná veľkosť najlepšie zodpovedá veľkosti dieťaťa Perfektné na hracom koberci na podlahe Vodotesný a priedušný matrac udržuje dieťa v suchu a pohodlí Vhodné pre deti do 6 mesiacov Nie je určené na nosenie detí ani pre použitie v posteliach pre dospelých Rozmery a špecifikácie: Rozmer 32 × 78 cm Materiál poťahu: 100% bavlna Materiál náplne: 100% polyester Základňa: 100% bavlna s vodotesnou polyuretánovou membránou, penový vyberateľný matrac Možno prať v práčke na 40°C


 • BABYDAN Cuddle Nest hniezdo pre bábätko baby blue
  BABYDAN Cuddle Nest hniezdo pre bábätko baby blue

  Hniezdo pre bábätko je všestranný a veľmi užitočný produkt novej generácie, ktorý obklopuje bábätko a zaisťuje tak jeho bezpečnosť. Nastaviteľná veľkosť umožňuje použitie od narodenia do cca 6 mesiacov. Môžete ho použiť ako zmenšenie lôžka, ako vložku proti úľakovému reflexu v prvých mesiacoch v kolíske, kočíku a detskej postieľke, rovnako ako bezpečnú základňu pre hru na podlahe alebo v ohrádke alebo ako bezpečné lôžko na cestovanie. Vyrobené z príjemnej bavlny, okraj je mäkučký a pohodlný. Matrac je odnímateľný, takže dieťa môže ležať pohodlne, kamkoľvek ho umiestnite. Dno je nepremokavé, z priedušného materiálu a zaistí, že vaše dieťa bude suché a v pohode. Použitý materiál má certifikát Öko-Tex Standard 100. Vlastnosti: Chráni pred prievanom Minimalizuje veľké medzery v postieľke či v kočíku Vďaka príjemnej bavlne a mäkkému okraju dáva dieťaťu pri odpočinku pocit pohodlia a bezpečia Nastaviteľná veľkosť najlepšie zodpovedá veľkosti dieťaťa Perfektné na hracom koberci na podlahe Vodotesný a priedušný matrac udržuje dieťa v suchu a pohodlí Vhodné pre deti do 6 mesiacov Nie je určené na nosenie detí ani pre použitie v posteliach pre dospelých Rozmery a špecifikácie: Rozmer 32 × 78 cm Materiál poťahu: 100% bavlna Materiál náplne: 100% polyester Základňa: 100% bavlna s vodotesnou..

  41.40 €
 • BABYDAN Predĺženie zábrany Premier o 2x7 cm biele
  BABYDAN Predĺženie zábrany Premier o 2x7 cm biele

  V balení 2 ks predĺženia, každé rozširuje zábranu o 7 cm. Hoci sada obsahuje len 2 ks predĺženia, obsahuje tiež predlžovacie výstuhy umožňujúce umiestniť na jednu stranu až 3 predĺženia, čo je z bezpečnostných dôvodov maximálny počet umiestniteľný na jednu alebo druhú (spolu 6 ks) stranu dvierok. Detailné informácie: V balení 2 kusy..

  15.20 €
 • BABYDAN Detská háčkovaná bavlnená deka biela
  BABYDAN Detská háčkovaná bavlnená deka biela

  Hustejšia dierkovaná deka zabezpečí optimálnu ochranu bábätka pred chladom a súčasne zaistí maximálnu priedušnosť. Vaše bábätko sa bude v tejto hebučkej deke cítiť príjemne a v bezpečí. Deka je určená ako do postieľka, tak aj na prechádzky s hlbokým alebo športovým kočíkom vo všetkých ročných obdobiach. Rozmery a špecifikácie: Hmotnosť: 0,390 kg Materiál: 100%..

  10.30 €
 • BABYDAN Magnetický uzáver do skriniek a zásuviek
  BABYDAN Magnetický uzáver do skriniek a zásuviek

  Jednoduché ovládanie a vysoká bezpečnosť. Po priložení magnetu k uzavretej zásuvke či skrinke pohne zobáčikom uzáveru a táto sa otvorí. Ovládací magnet umiestnite do priloženého držiaku mimo dosah dieťaťa. Pre montáž budete potrebovať vŕtačku s tenkým vrtáčikom (podľa materiálu skrinky alebo zásuvky 2–3 mm priemer) a krížový skrutkovač. Uzáver je unikátny v princípe jeho vypínania ochrany, využíva k nemu odtlačenie západky za použitia magnetu, ktorý je umiestnený v kľúči na odomykanie. Stačí ním prejsť po vonkajšej strane zásuvky a tým dôjde k jej odblokovaniu, pri zatváraní sa zaistí samovoľne. Uzáver nemožno použiť na nábytok z kovu reagujúceho na magnet...

  12.40 €
 • BABYDAN Y-kus pre upevnenie zábrany k zábradliu 2 ks
  BABYDAN Y-kus pre upevnenie zábrany k zábradliu 2 ks

  Jedno balenie zábrany obsahuje 2 ks Y-kusu k upevneniu zábrany k zábradliu. Hodí sa k zábranám: Premier Premier Petgate Avantgarde Alugate Danamic Designer Two Way auto..

  12.70 €
 • BABYDAN Predĺženie zábrany PET Gate 2 ks biele
  BABYDAN Predĺženie zábrany PET Gate 2 ks biele

  S každým dielom predĺženia je možné rozšíriť zábranu cca o 7 cm. Vlastnosti: Sada 2 ks rozšírení kovovej zábrany Pet Gate Každý diel rozširuje o cca 7 cm..

  24.20 €
 • BABYDAN Protišmyková podložka do vane ovál 35x55 cm biela
  BABYDAN Protišmyková podložka do vane ovál 35x55 cm biela

  Protišmyková podložka pre bezpečné kúpanie vášho dieťaťa. Vlastnosti: zabráni skĺznutiu pod vodu na spodnej strane prísavky vhodná do každej vane..

  11.00 €
 • BABYDAN Organizér do auta melange grey
  BABYDAN Organizér do auta melange grey

  Auto organizér BabyDan je prenosný, skladací a navrhnutý tak, aby dobre sedel na sedadle auta, alebo v batožinovom priestore. Pripevňuje sa remienkami a na sedadle je stabilný aj pri brzdení alebo v zákrutách. Pomocou rozdeľovačov a vreciek si ho nastavíte podľa potreby. Vlastnosti: organizér udržuje pri cestovaní detské hračky, knihy, leporelá, a iné menšie predmety v čistote a upratané ľahko sa prenáša a pasuje medzi dve krajné zadné sedadlá je vybavený dvoma držiakmi nápojov vo vnútornej časti je možnosť oddelenia priestoru v stredovej časti je držadlo na prenášanie organizér je skladací, zložený nezaberá miesto možnosť bezpečného upevnenia k sedadlu chráni sedadlá auta pred znečistením od ceruziek, pasteliek aj fixiek a ľahko sa čistí Detailné informácie: Rozmery – dĺžka 320 mm x šírka 240 mm x výška 220 mm Rozmery..

  17.90 €
 • BABYDAN Predĺženie k priestorovej zábrane Flex biele 72 cm
  BABYDAN Predĺženie k priestorovej zábrane Flex biele 72 cm

  Predlžujúci modul umožňuje prispôsobiť veľkosť zábrany vašim individuálnym požiadavkám. Umožní vám ohradiť ľubovoľne veľký priestor. Moduly zodpovedajú novej norme EN 1930: 2011. Hodí sa k zábranám: – Flex M, L, XL, XXL. Ohrádka Park a Kid...

  41.20 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt