Informácie o prudukte:
Kategória: BabyOno
Dodavateľ:BabyOno
Cena:59.99 €
BABYONO Teplomer infračervený bezkontaktný BabyOno 3 (60%) 32 x hodnotené

Bezdotykový teplomer používa na meranie telesnej teploty alebo vybraného povrchu najmodernejšiu infračervenú technológiu. Nasmerovaním teplomera na čelo môžete rýchlo a presne zmerať teplotu, čím je jeho používanie jednoduchšie a pohodlnejšie ako tradičné perorálne, ramenné, rektálne alebo ušné teplomery. Jediným tlačidlo získate presný údaj za menej ako dve sekundy. Rovnako Vám teplomer zmeria teplotu predmetov, potravín, tekutín a iné. Vďaka podsvietenému displeju dokážeme merať teplotu aj v noci bez zobudenia dieťatka. Vlastnosti: rýchle a bezpečné meranie teploty do 2 sekúnd meranie s presnosťou +/- 0,2°C rozsah merania telesnej teploty: 34°C do 43°C rozsah merania povrchovej teploty: 0°C do 100°C podsvietený LCD displej intuitívne a ľahké ovládanie pamäť posledných 50 meraní vysokoteplotná zvuková signalizácia automatický vypínač vyžaduje dve AAA batérie Rozmery produktu: 10 cm x 16 cm x 6 cm


 • BABYONO Deka pletená bambusová šedá
  BABYONO Deka pletená bambusová šedá

  Tkaniny vyrobené z bambusových vlákien sú mimoriadne jemné, často porovnateľné s hodvábom. Bambus je rastlina cenená pre svoje zdravie a vlastnosti upokojujúce pokožku. Je to obnoviteľná a ekologická surovina. Rastie veľmi rýchlo, až 1 m denne a na jeho pestovanie sa nepoužívajú žiadne pesticídy. Bambus má antibakteriálne vlastnosti, vďaka čomu redukuje nepríjemný zápach. Jemné bambusové vlákna vyžadujú pri praní správnu teplotu. Vďaka tomu zostane zachovaná mäkká štruktúra deky. Deka BAMBOO so strapcami je nevyhnutným doplnkom – nenahraditeľná ako u novorodencov, tak aj u kojencov. Deka je vyrobená zo 100% bambusových vlákien. Môže sa používať od prvých dní života. Poskytuje najvyšší komfort odpočinku a dokonale reguluje telesnú teplotu počas spánku, pretože v lete trochu chladí a v zime mierne hreje. Deka je skvelým doplnkom do detskej izby alebo ku kočíku. Vlastnosti: mimoriadne jemná antibakteriálna a vzdušná hypoalergénná – vhodná pre citlivú pokožku odolná voči zápachu každý roh je zdobený strapcami ozdobný štítok na deke perfektné na doma aj počas prechádzok pekne balené – vhodný tip na darček Technické parametre: materiál: 100%..

  19.99 €
 • BABYONO Osuška s kapucňou Bamboo 82x82 cm- biela
  BABYONO Osuška s kapucňou Bamboo 82x82 cm- biela

  Bambusové vlákna vytvárajú výnimočne jemnú štruktúru porovnateľnú s hodvábom. Bambus je jednou z najcennejších rastlín známych pre svoje zdravie a upokojujúce vlastnosti. Je to ekologická obnoviteľná surovina. Rastie veľmi rýchlo, dokonca až 1 m denne, a na jeho pestovanie sa nepoužívajú žiadne pesticídy. Bambus má antibakteriálne vlastnosti, vďaka čomu je odolný voči zápachu. Vzhľadom na jemnosť bambusových vlákien je potrebné udržiavať vhodnú teplotu prania, ktorá zaisťuje celistvosť mäkkej štruktúry. Osuška na kúpanie BAMBOO s kapucňou je pri prvom kúpaní nenahraditeľná. Je vyrobená z kvalitného jemného bambusu s prímesou nadýchanej bavlny. Poťah perfektne absorbuje vlhkosť a poskytuje jemnej pokožke dieťaťa účinnú ochranu pred vonkajšou teplotou. Vďaka svojim termoregulačným vlastnostiam dodáva v lete pocit chladu a v zime hreje. Bambusový poťah spĺňa očakávania najnáročnejších rodičov, ktorí chcú dieťaťu poskytnúť pri kúpaní najvyšší komfort. Je to veľmi dobrá voľba pre deti s kožnými problémami, pretože bambusové rúno je hypoalergénne. Pre pohodlie dieťaťa je kapucňa na spodnej časti podšitá ďalšou vrstvou materiálu. Poťah má navyše všitú aplikáciu so zvieratkami. Je zabalený v priehľadnom vrecku zapínanom na cvočky. Vlastnosti: mimoriadne jemné a nadýchané, absorbuje o 60% viac vlhkosti ako bavlna, vhodný pre citlivú pokožku vďaka svojim hypoalergénnym vlastnostiam, odolný proti zápachu, rýchle schnutie, extra silná – o 10% vyššia gramáž ako naše ostatné bambusové obaly, pre väčšie pohodlie dieťaťa je kapucňa podšitá ďalšou vrstvou bavlny, háčik na kapucni, ktorý umožňuje zavesenie osušky, čo uľahčuje jej sušenie. Technické parametre: materiál: 70% bambus, 30% bavlna..

  18.49 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt