Informácie o prudukte:
Kategória: Dreambaby
Dodavateľ:Dreambaby
Cena:11.45 €
DREAMBABY Úchyty bezpečnostné na nábytok 2 kusy 4,5 (90%) 36 x hodnotené

Úchyty Dreambaby pomáhajú upevniť nábytok k stene, aby sa zabránilo náhodnému prevráteniu. Nastaviteľné popruhy ich robia vhodnými na použitie na knižnice, komody, vitríny a ďalší nábytok Vlastnosti: Nastaviteľné popruhy, ktoré bezpečne držia nábytok a zabraňujú náhodnému prevráteniu. Víťaz ocenenia Top Choice of the Year 2019 v kategórii pomôcok na zaistenie bezpečnosti detí a výrobok roku 2019 za výrobky pre bezpečnosť detí. Balenie obsahuje: Dva sklopné remene a inštalačný hardvér.


 • DREAMBABY Stupienok k WC modrobiela
  DREAMBABY Stupienok k WC modrobiela

  Uľahčite vašim deťom prechod od nočníka na toaletu. Táto redukcia Dreambaby sa dá ľahko nasadiť a zložiť a pomáha tak odbúrať stres a zmätok z obohacujúcej a zároveň náročnej fázy. Jedinečný tvar dodáva batoľatám sebadôveru, ktorú potrebujú, aby uspeli pri výcviku na toalete! Redukcia na toalete sa ľahko čistí a a je vhodná na väčšinu toaliet. Vlastnosti: Pohodlný, ergonomický dizajn Zabudované očko na zavesenie umožňuje zavesenie redukcie, keď sa nepoužíva Ľahko sa čistí..

  29.95 €
 • DREAMBABY Podsedák s praktickým úložným priestorom
  DREAMBABY Podsedák s praktickým úložným priestorom

  Podsedák Dreambaby® je ľahký, kompaktný a presnosný. Ideálny pre rodiny na cestách. Odolné sedadlo je vybavené nastaviteľnými bezpečnostnými pásmi a 3-bodovým postrojom, ktorý zaisťuje, že váš drobček je v bezpečí. Vlastnosti: Šikovný úložný priestor – ideálny pre detské fľaše, plienky, utierky, vrecká na jedlo a oveľa viac! Hodí sa na väčšinu stoličiek s dlhými zaisťovacími popruhmi Nastaviteľný 3-bodový postroj udržuje dieťa bezpečne na svojom mieste Zabudovaný ramenný popruh pre ľahké prenášanie Odnímateľné, ručne umývateľné polyesterové poťahy uľahčujú čistenie Tento výrobok používajte od chvíle, keď dieťa môže sedieť bez pomoci (približne od..

  38.95 €
 • DREAMBABY Organizér s dvoma držiakmi na pohár
  DREAMBABY Organizér s dvoma držiakmi na pohár

  Organizér na kočík Dreambaby uľahčuje cestovanie s deťmi Vlastnosti: Ľahko sa pripája na všetky druhy kočíkov Silné, pevné popruhy Štýlový dizajn Obsahuje dva..

  17.20 €
 • DREAMBABY Taška Combo Grey Denim
  DREAMBABY Taška Combo Grey Denim

  Štýlová taška Dreambaby® ponúka veľkú úložnú priehradku na hračky, fľaše, utierky a ďalšie veci. Táto fantastická kombinovaná súprava kombinuje 3 základné produkty pre kočík v jednom praktickom riešení. Všetko je navrhnuté tak, aby ste si s dieťaťom uľahčili čas Táto sada obsahuje 1× tašku na kočík On-The-Go, 2× dvojitý háčik Ezy-Fit a 1× držiak na nápoj. Je vyrobená z kvalitnej odolnej textílie a vydrží veľmi dlho. Najlepšie zo všetkého je, že má univerzálne ľahko..

  27.95 €
 • DREAMBABY Teplomer digitálny do vody - Krokodíl
  DREAMBABY Teplomer digitálny do vody - Krokodíl

  Tento multifunkčný digitálny teplomer 2 v 1 umožňuje ľahkú kontrolu teploty v miestnosti vášho dieťaťa a jeho vody na kúpanie. Dodáva sa s veľkým, ľahko čitateľným digitálnym displejom v údajoch stupňov Celzia aj Fahrenheita. Ponúka rýchle a presné odčítanie teploty za 10 sekúnd a prichádza s blikajúcim indikátorom, ktorý vás informuje, keď je voda vo vani príliš horúca. Vlastnosti: Multifunkčný kúpeľňový a izbový teplomer 2 v 1. Hodnoty dostupné za 10 sekúnd Veľká a ľahko čitateľná digitálna obrazovka. 30-minútové automatické vypnutie z dôvodu predĺženia životnosti batérie...

  14.95 €
 • DREAMBABY Zrkadielko spätné do auta
  DREAMBABY Zrkadielko spätné do auta

  Ľahko nastaviteľné zrkadlo Dreambaby s otočným ramenom. Veľké rozmery pre lepšiu viditeľnosť. Ľahko sa pripevní na opierku hlavy pomocou remienkov. Zrkadlo sa dá ľahko pripevniť na opierku hlavy vášho zadného sedadla pomocou remienkov so sponami. Potom, keď je na svojom mieste, môžete jednoducho nastaviť uhol, aby ste videli svojho drobca počas celej cesty. Veľké zrkadlo v kombinácii s otočným ramenom pre ľahké nastavenie vám poskytuje maximálnu..

  14.95 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt