Informácie o prudukte:
Kategória: Dreambaby
Dodavateľ:Dreambaby
Cena:10.95 €
DREAMBABY Úchyty bezpečnostné na nábytok 2 kusy 5 (100%) 32 x hodnotené

Úchyty Dreambaby pomáhajú upevniť nábytok k stene, aby sa zabránilo náhodnému prevráteniu. Nastaviteľné popruhy ich robia vhodnými na použitie na knižnice, komody, vitríny a ďalší nábytok Vlastnosti: Nastaviteľné popruhy, ktoré bezpečne držia nábytok a zabraňujú náhodnému prevráteniu. Víťaz ocenenia Top Choice of the Year 2019 v kategórii pomôcok na zaistenie bezpečnosti detí a výrobok roku 2019 za výrobky pre bezpečnosť detí. Balenie obsahuje: Dva sklopné remene a inštalačný hardvér.


 • DREAMBABY Zrkadlo do auta nastaviteľné veľké
  DREAMBABY Zrkadlo do auta nastaviteľné veľké

  Dávajte pozor na svojho drobca pomocou tohto veľkého nastaviteľného zrkadla zadného sedadla Dreambaby®. Toto nastaviteľné otočné hlavové spätné zrkadlo do auta je skvelou voľbou, keď chcete dávať pozor na svoje dieťa počas cestovania v aute. Otočné rameno zrkadla uľahčuje nastavenie pre maximálnu viditeľnosť a je možné ho ľahko premiestňovať medzi automobilmi. Vlastnosti: Otočte a nastavte zrkadlo, aby ste videli deti na zadných sedadlách Popruhy bezpečne pripevnené k opierke hlavy. Extra veľké zrkadlo pre ľahkú..

  18.75 €
 • DREAMBABY Zábrana Liberty bezpečnostná extra-vysoká 75-81 cm čierna
  DREAMBABY Zábrana Liberty bezpečnostná extra-vysoká 75-81 cm čierna

  Táto tlakovo namontovaná zábrana s výškou 93 cm a zapadá do otvorov od 75 do 81 cm. Ideálne pre použitie v kuchyni, kúpeľni, obývacej izbe alebo na schodoch. Môžete si tiež dokúpiť voliteľné rozšírenia samostatne, aby sa do nich vošli širšie otvory. Ak je to potrebné, môže sa pri použití rozšírení 2 × 9 cm predĺžiť celkom až na 99 cm. Vďaka šikovnej funkcii zostať v otvorenom stave po otvorení do určitého bodu možno túto praktickú bezpečnostnú zábranu otvoriť aj v oboch smeroch. Táto zábrana je navrhnutá pre rýchly a ľahký prechod a pracuje s jednoduchým ovládaním jednou rukou. Vlastnosti: Vhodná pre otvory od 75 do 81 cm Výška zábrany 93cm Kovová konštrukcia Inteligentná funkcia kedy zábrana zostane otvorená, ak je to potrebné. Schopnosť otvárania v oboch smeroch Ľahké ovládanie jednou rukou. Vyhovuje európskej norme EN..

  54.99 €
 • DREAMBABY Zábrana bezpečnostná Chelsea automaticky zatváracia 71-80 cm biela
  DREAMBABY Zábrana bezpečnostná Chelsea automaticky zatváracia 71-80 cm biela

  Táto zábrana s automatickým zatváraním so zakrivenou hornou časťou sa inštaluje tak ľahko a je tiež vybavená indikátorom Ezy-Check® v hornej časti rukoväte brány, ktorý ukazuje, či je brána bezpečne uzamknutá. Funkcia dvojitého blokovania zaisťuje, že aj tie najzvedavejšie batoľatá zostanú v bezpečí! Táto zábrana umožňuje ovládanie jednou rukou a otvára sa oboma smermi a zatvára sa automaticky, čo uľahčuje život, keď máte plné ruky. Navrhnuté tak, aby sa do nich zmestili otvory od 71 do 80 cm. Vlastnosti: Automatické zatváranie Vhodná pre otvory od 71 do 80 cm a má výšku 75 cm Inteligentne zakrivený horný rám Kovová konštrukcia 2-smerné otváranie Ľahké ovládanie jednou rukou Široký priechodný úsek. Vyhovuje európskej norme EN..

  79.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt