Informácie o prudukte:
Kategória: Dreambaby
Dodavateľ:Dreambaby
Cena:54.99 €
DREAMBABY Zábrana Liberty bezpečnostná extra-vysoká 75-81 cm čierna 4,5 (90%) 37 x hodnotené

Táto tlakovo namontovaná zábrana s výškou 93 cm a zapadá do otvorov od 75 do 81 cm. Ideálne pre použitie v kuchyni, kúpeľni, obývacej izbe alebo na schodoch. Môžete si tiež dokúpiť voliteľné rozšírenia samostatne, aby sa do nich vošli širšie otvory. Ak je to potrebné, môže sa pri použití rozšírení 2 × 9 cm predĺžiť celkom až na 99 cm. Vďaka šikovnej funkcii zostať v otvorenom stave po otvorení do určitého bodu možno túto praktickú bezpečnostnú zábranu otvoriť aj v oboch smeroch. Táto zábrana je navrhnutá pre rýchly a ľahký prechod a pracuje s jednoduchým ovládaním jednou rukou. Vlastnosti: Vhodná pre otvory od 75 do 81 cm Výška zábrany 93cm Kovová konštrukcia Inteligentná funkcia kedy zábrana zostane otvorená, ak je to potrebné. Schopnosť otvárania v oboch smeroch Ľahké ovládanie jednou rukou. Vyhovuje európskej norme EN 1930: 2011 – navrhnutá tak, aby poskytovala ochranu deťom do 24 mesiacov.


 • DREAMBABY Úložný priestor pre kočík Strollaway
  DREAMBABY Úložný priestor pre kočík Strollaway

  StrollAway, ktorý sa perfektne hodí do každého priestoru, rýchlo a ľahko dostane kočík vášho dieťaťa zo zeme, mimo dosah a mimo neho. Pre rýchlu inštaláciu sa posúva cez štandardné dvere, nevyžaduje vŕtačky ani skrutky a má ochranný vankúš, vďaka ktorému vaše dvere vyzerajú úplne ako nové. S hmotnosťou do 20kg môžete StrollAway použiť aj na bicykle, tašky, batohy, oblečenie, malé náradie a ešte oveľa viac! Vlastnosti:..

  19.55 €
 • DREAMBABY Zábrana Liberty bezpečnostná extra-vysoká 75-81 cm čierna
  DREAMBABY Zábrana Liberty bezpečnostná extra-vysoká 75-81 cm čierna

  Táto tlakovo namontovaná zábrana s výškou 93 cm a zapadá do otvorov od 75 do 81 cm. Ideálne pre použitie v kuchyni, kúpeľni, obývacej izbe alebo na schodoch. Môžete si tiež dokúpiť voliteľné rozšírenia samostatne, aby sa do nich vošli širšie otvory. Ak je to potrebné, môže sa pri použití rozšírení 2 × 9 cm predĺžiť celkom až na 99 cm. Vďaka šikovnej funkcii zostať v otvorenom stave po otvorení do určitého bodu možno túto praktickú bezpečnostnú zábranu otvoriť aj v oboch smeroch. Táto zábrana je navrhnutá pre rýchly a ľahký prechod a pracuje s jednoduchým ovládaním jednou rukou. Vlastnosti: Vhodná pre otvory od 75 do 81 cm Výška zábrany 93cm Kovová konštrukcia Inteligentná funkcia kedy zábrana zostane otvorená, ak je to potrebné. Schopnosť otvárania v oboch smeroch Ľahké ovládanie jednou rukou. Vyhovuje európskej norme EN..

  54.99 €
 • DREAMBABY Predlženie k zábrane Liberty 18 cm biela
  DREAMBABY Predlženie k zábrane Liberty 18 cm biela

  Rozšírenie zábrány Dreambaby® Liberty 18 cm je použiteľné so zábranami Liberty alebo Liberty Xtra Wide Hallway Gate na rozšírenie šírky zábrány. Rozšírenia dodávajú bezpečnostným zábránam všestrannosť a mnoho ďalších využití. Rozšírenia vám umožňujú používať zábrány po celom dome, vrátane v oblastí so širšími otvormi. Bezpečnostné zábrány sú veľmi dôležitou súčasťou bezpečnosti doma. Poskytujú bezpečné hranice pre vaše dieťa a pomáhajú im zabrániť vo vstupe do potenciálne nebezpečných alebo nekontrolovaných oblastí domova...

  14.99 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt