Informácie o prudukte:
Kategória: Klups
Dodavateľ:Klups
Cena:35.99 €
KLUPS Mantinel ochranný do postieľky 180x30 cm Velvet Grey 3 (60%) 32 x hodnotené

Velvet chrániče sú vyrobené z prešívaného sametu – extrémne mäkkej tkaniny, ktorá krásne vynikne v detskej postielke. Univerzálne vzory a farby, ktoré je možné kombinovať s rôznou posteľnou bielizňou. Ochranné hniezdo zabezpečí pohodlie a bezpečnosť dieťaťa, kde ho chráni pred kontaktom s priečkami. Ochranná látka je obojstranná, naplnená našuchotou silikónovou netkanou textíliou. Upevňuje na posteľ ozdobnými stužkami. Rozmer: 180 × 30 cmZloženie: 100% polyester, náplň: 100% polyester, antialergický


 • KLUPS Komoda s prebaľovacím pultíkom Tino biela
  KLUPS Komoda s prebaľovacím pultíkom Tino biela

  Vďaka nadčasovej bielej farbe a ergonomickým úchytom bude komoda TINO užitočná nielen pre bábätká. Odstránením prebaľovacieho pultu z komody získate kus nábytku, ktorý bude moderným a elegantným doplnkom nielen detskej izby. Vlastnosti: TINO komoda je vybavená 3 priestrannými zásuvkami na uloženie oblečenia, hračiek a iných vecí pre deti. Prebaľovací pultík je možné kedykoľvek demontovať a ďalej používať komodu samostatne. Skutočne jednoduché otváranie zásuviek vďaka ergonomickým rukovätiam. Povrch čiel zásuviek je pokrytý vodným lakom určeným pre detský nábytok. Vyrobené z materiálov pochádzajúcich z overených zdrojov. Neskôr si môže komoda nájsť miesto v spálni rodičov alebo v domácej kancelárii. Rozmery: komoda bez prebaľovacieho pultu: 87 × 83 × 53 cm komoda s prebaľovacím pultom: 94 × 83 × 72 cm priestor prebaľovacej časti: 70 × 49 × 7 cm ( +,– 2 cm) prebaľovací pult je súčasťou komody komodu je možné zostaviť bez prebaľovacieho pultu Materiál: maľovaná MDF + dubové drevo + drevotrieska Odporúčame dokúpiť..

  129.00 €
 • KLUPS Postieľka detská so zábranou Tino biela 120x60 cm
  KLUPS Postieľka detská so zábranou Tino biela 120x60 cm

  Detská postieľka TINO Stars sa vyznačuje jednoduchosťou a funkčnosťou. Biely dizajn sa perfektne hodí do každej detskej izby. Postieľka bola navrhnutá tak, aby slúžila dieťaťu už od narodenia až do chvíle, keď sa dieťa nepokúsi samo opustiť detskú postieľku. Dno je možné nastaviť až do troch výškových úrovní a bočné priečky sú vyberateľné. Spodok postele Medzi lamelami dna sú medzery, aby mohol neustále prúdiť vzduch. Ľahká cirkulácia vzduchu v matraci predovšetkým zabezpečí jeho hygienu a vlastnosti. Vyrobené zo 100% borovicového dreva z poľských lesov. Tento prvok je možno najviac vystavený zaťaženiu. Intenzívne hry v postieľke musia prebiehať bez prekvapení, preto sme sa postarali o to, aby dno vydržalo mnoho rokov. Naše riešenie sa podobá použitiu po stranách, kde sú pásy zapustené do otvoru na to určeného, a spojenie sa vykonáva pomocou lepidla a sponiek. Rozmery: vnútorné: 124 cm x 66 cm x 85 cm vonkajšie: 127 × 67 × 97 cm Materiál: maľované MDF + borovicové drevo lakované ekologickými vodovými farbami vyrobené z materiálov pochádzajúcich z overených zdrojov..

  79.99 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt