Informácie o prudukte:
Kategória: Le Toy Van
Dodavateľ:Le Toy Van
Cena:31.50 €
LE TOY VAN Nábytok Daisylane detská izba 5 (100%) 28 x hodnotené

Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje 2 postele s obliečkami, nočný stolík, vešiak na oblečenie, hrací koberec s hračkami, písací stôl so stoličkou, počítač a knihy. Špecifikácia: rozmer postele: 13×6×6,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: drevo, látka


 • LE TOY VAN Petilou Hrazdička Baby
  LE TOY VAN Petilou Hrazdička Baby

  Nádherná hrazdička z prírodného dreva kaučuku s hladkými zaoblenými hranami. Motívom je obloha so slniečkom a obláčiky. Teplovzdušné balóny so zvončekmi a farebná počítadla na stranách pomáhajú podporiť zvedavosť a motorické zručnosti už od narodenia. Povrchová úprava v jemných pastelových farbách. Firma Le Toy Van vytvorila kolekciu vysoko kvalitných hračiek Petilou, ktorá je špeciálne vytvorená pre najmenšie deti, ich zvedavosť a rozvoj motorických aj senzorických schopností formou zábavné hry. Petilou hľadá inšpiráciu vo farbách dúhy a prirodzenom vývoji dieťaťa. Hračky sú vyrobené z vysoko kvalitného dreva z udržateľných zdrojov, sú farbené špeciálnou šetrnou technológiou, zaručujú tak dlhodobú životnosť. Spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Všetky hrany hračiek sú zaoblené. Použité farby sú zdravotne nezávadné. Deti si tak môžu užívať hranie bezpečne každý deň! Hračky z rady Petilou od Le Toy Van sa rýchlo stanú obľúbené v celej rodine aj pre budúce generácie. Špecifikácia: rozmery: 55,2×38,4×46,5 cm vek: 2m + materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  84.06 €
 • LE TOY VAN Postavičky moja rodinka
  LE TOY VAN Postavičky moja rodinka

  Moja rodina bábik! Otec, mama a 2 deti sa už tešia na spoločne strávené chvíle. Bábiky majú ručne šité oblečenie, vlnené vlasy a pohyblivé končatiny. Špecifikácia: rozmer postavičky: 7×12,5×3 cm vek: 3+ obsahuje 4 ks postavičiek materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  26.22 €
 • LE TOY VAN Nábytok Daisylane kúpeľňa
  LE TOY VAN Nábytok Daisylane kúpeľňa

  Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje vaňu, sprchový kút, toaletu, umývadlo so zrkadlom, lekárničku a držiak s uteráky. Špecifikácia: rozmer vane: 15×7,6×7 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  31.50 €
 • LE TOY VAN Kočík Sweet Dreams
  LE TOY VAN Kočík Sweet Dreams

  Jemne ružový kočík Sweet Dreams v tradičnom dizajne. Má prepracované zdobenie motívom čipky a srdiečok. Strieška kočíka je ručne šitá a možno ju sklopiť. Kočík je vybavený mäkkou matracov. Súčasťou kočíka je taška na potreby pre bábätko. Kolesá sú pogumovaná pre tichý chod. Pevná konštrukcia zaisťuje stabilitu. Vhodné pre bábiky do veľkosti cca 40 cm. Špecifikácia: rozmer: 52,5×46×29 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných..

  94.57 €
 • LE TOY VAN Nábytok práčovňa
  LE TOY VAN Nábytok práčovňa

  Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: rozmer práčky: 6×4,2×7,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  23.09 €
 • LE TOY VAN Debnička s vajcami a mliekom
  LE TOY VAN Debnička s vajcami a mliekom

  Drevená debnička s 3 vajcami, pohárom mlieka a syrom. Špecifikácia: rozmer: 16×12×6 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  17.81 €
 • LE TOY VAN Sada nanukov
  LE TOY VAN Sada nanukov

  Drevená maľovaná sada 6 kusov nanukov v pevnom stojane. Vlastnosti: prémiová kvalita vyrobené eticky z dreva z ekologicky obhospodarova­ných lesov ručne domalovaný ekologickými farbami navrhnuté s láskou, aby inšpirovali imaginatívne a sociálnu hru detí Špecifikácia: rozmer: 13×10×10 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  17.81 €
 • LE TOY VAN Set maznáčikovia
  LE TOY VAN Set maznáčikovia

  Set drevených maznáčikov – psíka a mačičky s chovateľskými potrebami k domčekom pre bábiky. Špecifikácia: rozmer: 8,3×7,8×6,7 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  10.47 €
 • LE TOY VAN Nábytok Daisylane obývačka
  LE TOY VAN Nábytok Daisylane obývačka

  Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje pohovku, kreslo, konferenčný stolík, veľký krb, koberec, pelech s mačičkou a čajový servis. Špecifikácia: rozmer pohovky: 19×6×8,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne..

  31.50 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt