Informácie o prudukte:
Kategória: Le Toy Van
Dodavateľ:Le Toy Van
Cena:27.41 €
LE TOY VAN Nábytok Daisylane kúpeľňa 3 (60%) 29 x hodnotené

Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje vaňu, sprchový kút, toaletu, umývadlo so zrkadlom, lekárničku a držiak s uteráky. Špecifikácia: rozmer vane: 15×7,6×7 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: látka, drevo


 • LE TOY VAN Nábytok Daisylane kuchyne
  LE TOY VAN Nábytok Daisylane kuchyne

  Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje malý kuchynský kút, chladničku, skrinku s drezom, pracovný stôl s stoličkami a riad na varenie i pečenie. Špecifikácia: rozmer rúry s varičom: 10×5,5×14 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  27.41 €
 • LE TOY VAN Doktorská brašna s príslušenstvom
  LE TOY VAN Doktorská brašna s príslušenstvom

  Je tu niekde lekár ?! Doktorské brašna vo vintage štýle, plná drevených lekárskych nástrojov a fľaštičiek. Pre deti od 3 rokov. V balení nájdete stetoskop, teplomer, striekačku, tlakomer, otoskopy, reflexné neurologické poklepovej kladivko, nožnice a dve fľaštičky s liekmi. Vlastnosti: Lekárska brašna pre deti s mnohými doplnkami je súčasťou série Honeybake od Le Toy Van. Podporuje deti v hraní na role, v kreatívne predstavivosti, vývoji jazyka a sociálnych zručností. Rodovo neutrálne farba nabáda k zdieľanie hračky medzi súrodencami, kamarátmi. Vyrobené z odolného a šetrne spracovaného kaučuku, dlhotrvajúci zábava a starosť o planétu idú ruka v ruke. Bezpečná hračka maľovaná netoxickými farbami a testovaná podľa najvyšších bezpečnostných štandard. Pekná hračka pre deti od 3 rokov, perfektné na doma i výlety. Ocenenie hračky: Dr. Toys Award 2016, Slow Toy Award 2014 Junior Design Award 2014 V roku 2016 bola odporučená skupinou Experts at Fundamentally Children. Špecifikácia: rozmery: 22×14,5×15 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  36.56 €
 • LE TOY VAN Nábytok práčovňa
  LE TOY VAN Nábytok práčovňa

  Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: rozmer práčky: 6×4,2×7,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  20.09 €
 • LE TOY VAN Debnička s vajcami a mliekom
  LE TOY VAN Debnička s vajcami a mliekom

  Drevená debnička s 3 vajcami, pohárom mlieka a syrom. Špecifikácia: rozmer: 16×12×6 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  15.50 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt