Informácie o prudukte:
Kategória: Le Toy Van
Dodavateľ:Le Toy Van
Cena:31.50 €
LE TOY VAN Nábytok Daisylane kúpeľňa 3,5 (70%) 34 x hodnotené

Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje vaňu, sprchový kút, toaletu, umývadlo so zrkadlom, lekárničku a držiak s uteráky. Špecifikácia: rozmer vane: 15×7,6×7 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: látka, drevo


 • LE TOY VAN Postavičky moja rodinka
  LE TOY VAN Postavičky moja rodinka

  Moja rodina bábik! Otec, mama a 2 deti sa už tešia na spoločne strávené chvíle. Bábiky majú ručne šité oblečenie, vlnené vlasy a pohyblivé končatiny. Špecifikácia: rozmer postavičky: 7×12,5×3 cm vek: 3+ obsahuje 4 ks postavičiek materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  26.22 €
 • LE TOY VAN Nábytok Daisylane kúpeľňa
  LE TOY VAN Nábytok Daisylane kúpeľňa

  Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje vaňu, sprchový kút, toaletu, umývadlo so zrkadlom, lekárničku a držiak s uteráky. Špecifikácia: rozmer vane: 15×7,6×7 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  31.50 €
 • LE TOY VAN Sada nanukov
  LE TOY VAN Sada nanukov

  Drevená maľovaná sada 6 kusov nanukov v pevnom stojane. Vlastnosti: prémiová kvalita vyrobené eticky z dreva z ekologicky obhospodarova­ných lesov ručne domalovaný ekologickými farbami navrhnuté s láskou, aby inšpirovali imaginatívne a sociálnu hru detí Špecifikácia: rozmer: 13×10×10 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  17.81 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt