Informácie o prudukte:
Kategória: Le Toy Van
Dodavateľ:Le Toy Van
Cena:31.50 €
LE TOY VAN Nábytok Daisylane kúpeľňa 5 (100%) 31 x hodnotené

Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje vaňu, sprchový kút, toaletu, umývadlo so zrkadlom, lekárničku a držiak s uteráky. Špecifikácia: rozmer vane: 15×7,6×7 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: látka, drevo


 • LE TOY VAN Kočík Sweet Dreams
  LE TOY VAN Kočík Sweet Dreams

  Jemne ružový kočík Sweet Dreams v tradičnom dizajne. Má prepracované zdobenie motívom čipky a srdiečok. Strieška kočíka je ručne šitá a možno ju sklopiť. Kočík je vybavený mäkkou matracov. Súčasťou kočíka je taška na potreby pre bábätko. Kolesá sú pogumovaná pre tichý chod. Pevná konštrukcia zaisťuje stabilitu. Vhodné pre bábiky do veľkosti cca 40 cm. Špecifikácia: rozmer: 52,5×46×29 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných..

  94.57 €
 • LE TOY VAN Nábytok práčovňa
  LE TOY VAN Nábytok práčovňa

  Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: rozmer práčky: 6×4,2×7,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  23.09 €
 • LE TOY VAN Set maznáčikovia
  LE TOY VAN Set maznáčikovia

  Set drevených maznáčikov – psíka a mačičky s chovateľskými potrebami k domčekom pre bábiky. Špecifikácia: rozmer: 8,3×7,8×6,7 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  10.47 €
 • LE TOY VAN Nábytok Daisylane detská izba
  LE TOY VAN Nábytok Daisylane detská izba

  Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje 2 postele s obliečkami, nočný stolík, vešiak na oblečenie, hrací koberec s hračkami, písací stôl so stoličkou, počítač a knihy. Špecifikácia: rozmer postele: 13×6×6,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  31.50 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt