Informácie o prudukte:
Kategória: Le Toy Van
Dodavateľ:Le Toy Van
Cena:31.50 €
LE TOY VAN Nábytok Daisylane obývačka 4 (80%) 35 x hodnotené

Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje pohovku, kreslo, konferenčný stolík, veľký krb, koberec, pelech s mačičkou a čajový servis. Špecifikácia: rozmer pohovky: 19×6×8,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: látka, iný materiál, drevo


 • LE TOY VAN Nábytok Daisylane detská izba
  LE TOY VAN Nábytok Daisylane detská izba

  Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje 2 postele s obliečkami, nočný stolík, vešiak na oblečenie, hrací koberec s hračkami, písací stôl so stoličkou, počítač a knihy. Špecifikácia: rozmer postele: 13×6×6,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  31.50 €
 • LE TOY VAN Kávovar
  LE TOY VAN Kávovar

  Kto si dá kávu? Pestrý kávovar, ktorý vám pripraví váš obľúbený typ kávy. Obsahuje kapsule, ktoré môžete vložiť namiesto odnímateľného filtra. Ďalej obsahuje šľahač mlieka, 2 šálky a lyžičku. Kávovar a jeho doplnky sú maľované farbou na vodnej báze. Vlastnosti: Kávovar z dreva. Kompatibilné s ostatnými produktmi z radu Honeybake. Rodovo neutrálne farba nabáda k zdieľanie hračky medzi súrodencami, kamarátmi. Farebný dizajn deťom pomôže s poznávaním farieb a podporí ich predstavivosť. Podporuje deti v hraní na role, v kreatívne predstavivosti, vývoji jazyka a sociálnych zručností Interaktívna hračka, ktorá praje rozvoju rozprávačských zručností. Vyrobené z odolného a šetrne spracovaného kaučuku, dlhotrvajúci zábava a starosť o planétu idú ruka v ruke. Bezpečná hračka maľovaná netoxickými farbami a testovaná podľa najvyšších bezpečnostných štandard. Kolekcia Honeybake od Le Toy Van Drevené hračky Honeybake deťom pomôžu s rozvojom predstavivosti. Kolekcia má tradičný štýl s mnohými modernými detailmi a podporuje sociálnu interakciu. Táto kolekcia získala mnoho ocenení za dizajn, kvalitu, bezpečnosť, herné a vzdelávacie hodnoty. Špecifikácia: rozmer: 11×21×19 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  36.73 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt