Informácie o prudukte:
Kategória: Ingenuity
Dodavateľ:Ingenuity
Cena:11.95 €
INGENUITY Maznacia hračka Van™ sloník 0m 3 (60%) 35 x hodnotené

Tento obľúbený jemnučký kamarát bude sprevádzať dieťatko, keď pôjdete kamkoľvek. Jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu a jemnú motoriku dieťatka. Pomôže dieťatku zostať v pokoji a bude najlepším kamarátom na túlenie sa. Vlastnosti: jemné textúry podporujú hmatovú stimuláciu dieťatka ľahko uchopiteľná aj pre najmenších bude sprevádzať dieťatko, keď pôjdete kamkoľvek vhodná pre deti od narodenia Rozmery produktu: 15,2 cm x 4,5 cm x 19,4 cm


 • INGENUITY Podsedák na jedálenskú stoličku SmartClean Toddler - Slate 2 r do 15 kg
  INGENUITY Podsedák na jedálenskú stoličku SmartClean Toddler - Slate 2 r do 15 kg

  Pohodlný, ľahko čistiaci podsedák pomáha dieťaťu stravovať sa pri stole v ideálnej výške. Keď dieťa vyrastie z vysokej stoličky tento podsedák je presne to, čo potrebujete. Vlastnosti: podsedák zaisťuje dokonalý komfort pre dieťa odnímateľný 3 – bodový pás udržuje menšie dieťa v bezpečí a zároveň je odnímateľný pre pohodlie väčších detí farebná sedacia časť a popruhy sú umývateľné, možnosť prať v práčke podsedák možno bezpečnostnými popruhmi pripevniť k stoličke, čo umožňuje používať ho takmer ku každému stolu..

  49.95 €
 • INGENUITY Podsedák na jedálenskú stoličku SmartClean Toddler - Peacock Blue 2r do 15 kg
  INGENUITY Podsedák na jedálenskú stoličku SmartClean Toddler - Peacock Blue 2r do 15 kg

  Pohodlný, ľahko čistiaci podsedák pomáha dieťaťu stravovať sa pri stole v ideálnej výške. Keď dieťa vyrastie z vysokej stoličky tento podsedák je presne to, čo potrebujete. podsedák zaisťuje dokonalý komfort pre dieťa odnímateľný 3bodový pás udržuje menšie dieťa v bezpečí a zároveň je odnímateľný pre pohodlie väčších detí farebná sedacia časť a popruhy sú umývateľné, možnosť prať v práčke podsedák možno bezpečnostnými popruhmi pripevniť k stoličke, čo umožňuje používať ho takmer ku každému stolu..

  49.95 €


© 2023 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt