Informácie o prudukte:
Kategória: Le Toy Van
Dodavateľ:Le Toy Van
Cena:20.09 €
LE TOY VAN Nábytok práčovňa 3,5 (70%) 23 x hodnotené

Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: rozmer práčky: 6×4,2×7,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: drevo, látka


 • LE TOY VAN Debnička s vajcami a mliekom
  LE TOY VAN Debnička s vajcami a mliekom

  Drevená debnička s 3 vajcami, pohárom mlieka a syrom. Špecifikácia: rozmer: 16×12×6 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  15.50 €
 • LE TOY VAN Domček Sweetheart Cottage
  LE TOY VAN Domček Sweetheart Cottage

  Luxusny dvojposchodový ručne maľovaný domček pre bábiky s 37 ks nábytku. Jednotlivé izby sú odlišno zdobené. Domček má funkčné otvárací okná, okenice a dvere. Domček je možné otvoriť z jednej strany. Domček ponúka veľký priestor pre hranie a rozvíjanie kreativity. Domček pre bábiky do veľkosti 15 cm. Špecifikácia: rozmer: 35×63×44 cm vek: 3+ obsahuje 37 ks nábytku materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných..

  138.04 €
 • LE TOY VAN Sada nanukov
  LE TOY VAN Sada nanukov

  Drevená maľovaná sada 6 kusov nanukov v pevnom stojane. Vlastnosti: prémiová kvalita vyrobené eticky z dreva z ekologicky obhospodarova­ných lesov ručne domalovaný ekologickými farbami navrhnuté s láskou, aby inšpirovali imaginatívne a sociálnu hru detí Špecifikácia: rozmer: 13×10×10 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  15.50 €
 • LE TOY VAN Nábytok Daisylane obývačka
  LE TOY VAN Nábytok Daisylane obývačka

  Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje pohovku, kreslo, konferenčný stolík, veľký krb, koberec, pelech s mačičkou a čajový servis. Špecifikácia: rozmer pohovky: 19×6×8,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne..

  27.41 €
 • LE TOY VAN Nábytok Daisylane detská izba
  LE TOY VAN Nábytok Daisylane detská izba

  Drevený maľovaný nábytok do domčeka pre bábiky. Obsahuje 2 postele s obliečkami, nočný stolík, vešiak na oblečenie, hrací koberec s hračkami, písací stôl so stoličkou, počítač a knihy. Špecifikácia: rozmer postele: 13×6×6,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  27.41 €
 • LE TOY VAN Kávovar
  LE TOY VAN Kávovar

  Kto si dá kávu? Pestrý kávovar, ktorý vám pripraví váš obľúbený typ kávy. Obsahuje kapsule, ktoré môžete vložiť namiesto odnímateľného filtra. Ďalej obsahuje šľahač mlieka, 2 šálky a lyžičku. Kávovar a jeho doplnky sú maľované farbou na vodnej báze. Vlastnosti: Kávovar z dreva. Kompatibilné s ostatnými produktmi z radu Honeybake. Rodovo neutrálne farba nabáda k zdieľanie hračky medzi súrodencami, kamarátmi. Farebný dizajn deťom pomôže s poznávaním farieb a podporí ich predstavivosť. Podporuje deti v hraní na role, v kreatívne predstavivosti, vývoji jazyka a sociálnych zručností Interaktívna hračka, ktorá praje rozvoju rozprávačských zručností. Vyrobené z odolného a šetrne spracovaného kaučuku, dlhotrvajúci zábava a starosť o planétu idú ruka v ruke. Bezpečná hračka maľovaná netoxickými farbami a testovaná podľa najvyšších bezpečnostných štandard. Kolekcia Honeybake od Le Toy Van Drevené hračky Honeybake deťom pomôžu s rozvojom predstavivosti. Kolekcia má tradičný štýl s mnohými modernými detailmi a podporuje sociálnu interakciu. Táto kolekcia získala mnoho ocenení za dizajn, kvalitu, bezpečnosť, herné a vzdelávacie hodnoty. Špecifikácia: rozmer: 11×21×19 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  31.97 €
 • LE TOY VAN Autokaravan
  LE TOY VAN Autokaravan

  Hurá, pôjdeme na dovolenku! Všetci na palubu dreveného prázdninového karavanu na trasu k pláži. Auto ponúka surfovaciu dosku, polstrovanou matrac a odnímateľnou strechu. Hračka získala prestížne ocenenie Moms Choice Award Gold Winner. Vlastnosti: vyrobené eticky z dreva z ekologicky obhospodarova­ných lesov ručne domalovaný ekologickými farbami so zlatými detailmi navrhnuté s láskou, aby inšpirovali imaginatívne a sociálnu hru detí testované podľa najprísnejších bezpečnostných noriem Špecifikácia: vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  36.56 €


© 2021 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt