Informácie o prudukte:
Kategória: Le Toy Van
Dodavateľ:Le Toy Van
Cena:23.09 €
LE TOY VAN Nábytok práčovňa 4 (80%) 36 x hodnotené

Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: rozmer práčky: 6×4,2×7,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: drevo, látka


 • LE TOY VAN Debnička s vajcami a mliekom
  LE TOY VAN Debnička s vajcami a mliekom

  Drevená debnička s 3 vajcami, pohárom mlieka a syrom. Špecifikácia: rozmer: 16×12×6 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  17.81 €
 • LE TOY VAN Sada nanukov
  LE TOY VAN Sada nanukov

  Drevená maľovaná sada 6 kusov nanukov v pevnom stojane. Vlastnosti: prémiová kvalita vyrobené eticky z dreva z ekologicky obhospodarova­ných lesov ručne domalovaný ekologickými farbami navrhnuté s láskou, aby inšpirovali imaginatívne a sociálnu hru detí Špecifikácia: rozmer: 13×10×10 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  17.81 €
 • LE TOY VAN Set maznáčikovia
  LE TOY VAN Set maznáčikovia

  Set drevených maznáčikov – psíka a mačičky s chovateľskými potrebami k domčekom pre bábiky. Špecifikácia: rozmer: 8,3×7,8×6,7 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a..

  10.47 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt