Informácie o prudukte:
Kategória: Wiky
Dodavateľ:Wiky
Cena:55.50 €
WIKY Nábytok záhradný Krtko 3,5 (70%) 31 x hodnotené

Záhradné sada obsahuje: - stolík so slnečníkom a dve stoličky montáž je veľmi jednoduchá pekné a sýte farby poťahu s obrázkami obľúbeného Krtka Stolček: priemer 52 cm, výška 45 cm Slnečník: priemer 100 cm, max.výška 128 cm Stolička: sedák 30 × 25 cm, výška 53 cm Nosnosť stoličky: 27 kg Záhradný set je možné kombinovať s ďalšími doplnkami z kolekcie Krtek.


 • WIKY Hojdací koník s efektmi hnedý
  WIKY Hojdací koník s efektmi hnedý

  Hojdací koník menšej veľkosti s efektmi. Koník s strmeňmi a drevenými držadlami vydáva zvuky řehtání, cválání a hýbe chvostom...

  59.46 €
 • WIKY Koník hojdací 74x28x65 cm
  WIKY Koník hojdací 74x28x65 cm

  Hojdací koník menšej veľkosti. Koník so strmeňmi a drevenými držadlami...

  38.04 €
 • WIKY Kocka so zvieratkami
  WIKY Kocka so zvieratkami

  Skladacie hračky zlepšujú detskú motoriku a stimulujú logické myslenie. Hračka je určená k učeniu základných farieb a geometrických..

  10.27 €
 • WIKY Puzzle penové Zvieratá 10 ks
  WIKY Puzzle penové Zvieratá 10 ks

  Penový koberec s motívmi zvierat je vhodný na vytvorenie hracej plochy všade tam, kde sa deti hrajú a kde sa dlažba, linoleum či plávajúca podlaha javí ako moc chladná. Puzzle možno ľubovoľne prenášať, preto sa z neho môže stať mobilný zábavný priestor. Vrúbkovaný povrch a vyberateľné častice sú vhodné pre poznávanie farieb, rozvoj priestorového myslenia a koordinácie. Podložka z puzzle je príjemná na dotyk, hrejivá a výrazne farebná. Stredné časti sú vyberateľné, je preto možné ju použiť aj ako pomôcku na poznávanie..

  11.86 €


© 2022 Elektronika, nábytok, dekorácie a domáce potreby. Kontakt